Komanda

Kaspars Bērziņš

Kaspars Bērziņš
Partneris

FinLab dibinātājs un partneris ar 7 gadu pieredzi biznesa konsultāciju un korporatīvo finanšu nozarē. Pirms tam Kaspars strādājis vadošajās Latvijas komercbankās par korporatīvo klientu apkalpošanas projektu vadītāju un kredītrisku analītiķi. Izglītību ieguvis Banku augstskolā.

Jānis Čakste
ES fondu piesaistes virziena vadītājs

Kopš 2008.gada Jānis specializējis ES fondu piesaistes un projektu vadības jautājumos. Jāņa rēķinā vairāk kā 50 veiksmīgi realizētu ES fondu projektu. Laika posmā no 2004-2008.gadam Jānis ieguvis pieredzi strādājot AS DnB Banka un AS ABLV Bank par kredītrisku analītiķi. Izglītība – Rīgas biznesa skola (MBA) un Korel de Grote-Hogesschool (BSc).

Roberts Celmiņš

Roberts Celmiņš
Analītiķis

Roberts pievienojies FinLab kolektīvam 2014.gadā vasarā pēc Profesionālā bakalaura grāda finanšu inženierijā un inženiera kvalifikācijas finanšu analītikā iegūšanas Rīgas Tehniskajā   universitātē. Darba pieredzi Roberts ieguvis izejot praksi AS SEB bankā.

Zane Miķelsone

Zane Miķelsone 
Analītiķis

Pirms pievienošanās FinLab kolektīvam Zane strādājusi par vecāko ekonomisti sabiedriskajā sektorā. Laika posmā no 2009.gada līdz 2012.gadam pildījusi projektu vadītāja funkcijas biznesa konsultāciju uzņēmumā, bet darba gaitas uzsākusi AS SEB bankā. Izglītību ieguvusi LU Fizikas un matemātikas fakultātē. .